Personal

Rektor Kerstin Tegeback

Kerstin.tegeback@helias.se



Personal

F-3: 060:14 95 94

4-6: 060-14 95 98

7-9: 060-14 95 93

Fritids: 060-14 95 96

Rektor: 060-12 22 24

Skolsköterska: 060-14 95 91

 Namn A-lag Ämne/Funktion E-Post
Baldwin, Ingela
 Psykolog 
Basaric, Azra
 Köksbiträde
 
Bölin, Siv

Kock, Hemkunskap
siv.bolin@helias.se
Dahlin, Marie4 - 6Sv/SO
marie.dahlin@helias.se
Gräns, Joakim
F - 9
Idrott
joakim.grans@helias.se
Gerdin, Silvana
F-9
Spanskasilvana.gerdin@helias.se
Hansson, Fredrik
 IT-adm
fredrik.hansson@helias.se
Hägerström, PerF - 6Fritids/resursper.hagerstrom@helias.se
Hörnberg, Jan
F-9Trä- och metallslöjd
jan.hornberg@helias.se
 Jakobsson, SusanneF-3Ma/NO
 susanne.jakobsson@helias.se
Johansson, Linda
F - 3
Sv/SO
linda.johansson@helias.se
Jonsson, Josephine F - 3 Tyska, Engelska josephine.jonsson@helias.se
 Jonsson, MalinF-3Ma/NO
 malin.jonsson@helias.se
Lantz, Anna
4 - 6
Sv, Eng
anna.lantz@helias.se
Lindén, Sofia
3 - 9
Ma, NO
sofia.linden@@helias.se
Magnusson, Mimmi Kurator  
Morveto, Vincenzo
 Vaktmästare
 
Myrström, Marie
F - 3
Förskollärare
marie.myrstrom@helias.se
Nilsson, Mona
 Administrationmona.nilsson@helias.se
Nordenfjäll, Emma F-3 Mu/Bild/No
 emma.nordenfjall@helias.se
Nordin, Helen F-9Specialpedagoghelen.nordin@helias.se
Olsson, Susanne F-9Fritids/Resurs
susanne.olsson@helias.se
Pettersson, ÅsaF - 3Fritidsasa.pettersson@helias.se
 Prim, LindaF-3SV/SO
linda.prim@helias.se
Rohdén, Lollo7 - 9SOlollo.rohden@helias.se
Rösth, Madeleine
4 - 6
Ma, Mu, Bi
madeleine.rosth@helias.se
Sandholm, Josefina  Administratör josefina.sandholm@helias.se
Selling, Patrik
7 - 9
Ma, NO
patrik.selling@helias.se
Selling, Victor
F-3Elevassistent

Spjut, Grethe
 Skolsköterska
grethe.spjut@helias.se
Strömståhl, Linda4 - 6Ma, NOlinda.stromstahl@helias.se
 Sundvall, Jakob4-6
 Ma/NOjakob.sundvall@helias.se
Tegeback, Kerstin
 Rektor
kerstin.tegeback@helias.se
Thander, Lina
7 - 9
Ma, NO
lina.thander@helias.se
Toivonen, JoakimF - 3Fritidsjoakim.toivonen@helias.se
Westerlund, Martina
 F-9Textilslöjd
martina.westerlund@helias.se
Vesterlund, Tony
 Kock
tony.vesterlund@helias.se
Westin, Carina
 Städ/Fritids
carina.westin@helias.se
Westin, Ludvig  Kök, Fritids  
Åkersten, Carl
Resurs, Fritidscarl.akerstrom@helias.se
Åström, Stina
7 - 9
Sv, Eng, Ty
stina.astrom@helias.se
Öhrling, Lars7 - 9 Ma, NOlars.ohrling@helias.se

Ansök till Heliås

Vill du att dina barn ska få en utbildning där de har möjlighet att välja sin framtid?

Ansök till Heliås Sidsjön

© Heliås Sidsjön 2019
Skapad av Owre.se