Personal

Rektor Kerstin Tegeback

Kerstin.tegeback@helias.se



Personal

F-3: 060:14 95 94

4-6: 060-14 95 98

7-9: 060-14 95 93

Fritids: 060-14 95 96

Rektor: 060-12 22 24

Skolsköterska: 060-14 95 91

 Namn A-lag Ämne/Funktion E-Post
Baldwin, Ingela
 Psykolog 
Basaric, Azra
 Köksbiträde
 
Bölin, Siv

Kock, Hk
siv.bolin@helias.se
Collén, Björn

IT-admbjorn.collen@helias.se
Billström, MinnaF - 3Sv, SOminna.billstrom@helias.se
Dahlin, Marie
4 - 6
Sv, SO
marie.dahlin@helias.se
Dahlström, Michaela
F - 3Mu, Bi, Idr
michaela.dahlstrom@helias.se
Hägerström, PerF - 3Fritids, Resursper.hagerstrom@helias.se
Jarnkvist, Per7 - 9Trä- och metallslöjd
per.jarnkvist@helias.se
Jakobsson, SusanneF - 3Ma, NO
susanne.jakobsson@helias.se




Jonsson, Josephine 7 - 9Ty, Eng josephine.jonsson@helias.se
Jonsson, MalinF - 3Ma, NO
 malin.jonsson@helias.se
Lantz, Anna
4 - 6
Sv, Eng
anna.lantz@helias.se
Lindén, Sofia
4 - 6
Ma, NO
sofia.linden@@helias.se
Magnusson, Mimmi Kurator  
Morveto, Vincenzo
 Vaktmästare
 
Myrström, Marie
F - 3
Förskollärare
marie.myrstrom@helias.se
Nilsson, Mona
 Administrationmona.nilsson@helias.se




Nordin, Helen
Specialpedagoghelen.nordin@helias.se

Pettersson, ÅsaF - 3Förskoleklassasa.pettersson@helias.se
Prim, LindaF - 3SV, SO
linda.prim@helias.se
Rahm, LindaF - 3Sv, SOlinda.rahm@helias.se
Rösth, Madeleine
4 - 6
Bi, Mumadeleine.rosth@helias.se

 

Selling, Patrik
7 - 9
Ma, NO
patrik.selling@helias.se
Selling, Victor
F - 3Elevassistent

Spjut, Grethe
 Skolsköterska
grethe.spjut@helias.se
Strömståhl, Linda4 - 6Ma, NOlinda.stromstahl@helias.se
Sundström, Pernilla
7 - 9Sppernilla.sundstrom@helias.se
Tegeback, Kerstin
 Rektor
kerstin.tegeback@helias.se
Teiler, Jocke7 - 9Idr joakim.teiler@helias.se
Toivonen, JoakimF - 3Fritids, Resursjoakim.toivonen@helias.se
Wallentin, Theresa4 - 6Textilslöjd
theresa.wallentin@helias.se
Vesterlund, Tony
 Kock
tony.vesterlund@helias.se
Westin, Carina
 Lokalvårdare, Fritids
carina.westin@helias.se
Westin, Ludvig  Kök, Fritids  
Åkersten, CarlF - 3Fritids, Resurscarl.akerstrom@helias.se
Åström, Stina
7 - 9
Sv, Eng
stina.astrom@helias.se
Öhrling, Lars7 - 9 Ma, NOlars.ohrling@helias.se

Ansök till Heliås

Vill du att dina barn ska få en utbildning där de har möjlighet att välja sin framtid?

Ansök till Heliås Sidsjön

© Heliås Sidsjön 2019
Skapad av Owre.se